September 4, 2018

August 2018

Garderoob kaltsukast või üldse mitte - jah
Üks peatükk itaalia keelt nädalas - ei
Üks orienteerumine kuus - jah
Lugemine - ei

Nu kui vaadata nüüd seda lühikokkuvõtet, siis kunagi ammu seatud eesmärkide põhjal võiks öelda, et oli kekmine august. Tubliduse mõttes oli vist tõesti. Igasugu muid asju sai küll korda saadetud. Näiteks käisin ühte pulma pildistamas, kutsusin eestlaslikult ühekaupa sõpru külla, käisin ühel sünnipäeval, aitasin emal kodus asju sorteerida, käisin allergiatesti tegemas (sain kinnitust, mul on õietolmuallergia), tähistasime Nicola sünnipäeva ja tantsulaagris jõudsin ka käia. Ja vist sealt samast sain angiini..

Kuu lõpp ja septembri algus mööduski kodus maksimumkõrge palavikuga antibiootikume krõbistades. Kurvaks teeb, et mina, kes ma üldiselt pigem hea tervisega olen, nii lühikese aja tagant jälle haigusega maadlen. Alles mai alguses olin samamoodi nädal aega kodus. Loodetavasti ei saa see uueks trendiks.

Nii et võibolla veel paranevast haigusest või millestki muust tulenevalt ei ole mul blogituju üldse. September tavaliselt on pigem selline tore ja huvitav kuu, praegust ilma naudin ma väga, aga blogis ma sellest rääkida ei taha. Pigem toimetaks omaette ja lihtsalt, oleks, kuni see kummaline tuju üle läheb.

No comments: