June 5, 2018

Tantsuaasta lõpp

Selleks õppeaastaks on trennid Tantsugeenis peaaegu läbi, vähemalt ametlikult küll. Eelmisesse nädalasse mahtusid kaks viimast esinemist ja üks nendest oli erilisem kui muidu. Nimelt oli üks meie rollidest lisaks tantsimisele ka soengumodell olla. Peaaegu soengumodell - meie enda krunnidele pandi külge UV valguse all helendavad patsid. See tähendas laval enne tantsu patseerimist, miski, milles ma end just väga enesekindlalt ei tunne. Kambas laval ringi karata on üks asi, tähtsa näoga üksinda lava ühest otsast teise kõndida, täitsa teine.
Päevavalguses ei olnud meie meik ja lisandid just erilised hitid, kogu efekt tuligi ellu vaid klubipimeduses vastava valgustuse käes. Minu osalemine sellel üritusel oli alguses küsimärgi all, sest sama päeva õhtuks oli plaanis töökaaslastega loomaaiakülastus, kuhu ma väga minna tahtsin. Saades aga kinnituse, et esinemine kindlasti õigeks ajaks läbi on, mõtlesin riskida. Ajanappuses oleks võinud ju ka selle sama maskeeringuga joosta loomi lõbustama. Kõik läks aga plaanipäraselt ja nii sain viimsegi raasu neoonvärvi näost pühitud enne järjekordset kohtumist oma lemmikkuulsusega (Aleksei Turovski).
Esinemine ise oli pingeline aga nii vinge, et sealt saadud adrenaliinilaks kestis veel mõnda aega. Laval suutsin põlveväristamisest hoiduda, kuid pärast autos käed värisesid?! :D See on ikka tõeline vedamine, et juhuse läbi sattusin 2,5 aastat tagasi just nii lõbusasse tantsugruppi, kus lisaks treenimisele avaneb vahel võimalus pulli ka teha. Olgu see siis laval, mõnel võistlusel või treeneri juures koduaias. Olen selle hobi üle väga rõõmus ja loodan, et tantsin veel pikki aastaid!

No comments: