May 31, 2018

Mai 2018

Garderoob kaltsukast või üldse mitte - peaaegu
Üks peatükk itaalia keelt nädalas - ei
Üks orienteerumine kuus - jah
Lugemine - jah

Mais olin nii palju tegemist, et praegu tagasi vaadates ei saa üldse aru KUHU see kõik mahtus! Väga pikk kuu, hakkan otsast peale.

Mis puudutab eesmärke, siis nendega oli nii ja naa. Garderoob tuli kaltsukast (nagu see viimases hädas ostetud kleit, mis mu suvekuumuse eest päästis), kuid esinemistossud ostsin ikka SportsDirectist. Itaalia keele õpik on kuhugi unustuste hõlma vajunud, küll aga kirjutasin kord ühe jutu, kus väga palju vigu ei olnudki. Orienteeruma peaaegu ei jõudnudki, aga viimasel hetkel käisin ikkagi Liival ja tegin lühikest rada. Ja lugemisega on ka kenasti, Anna Elisabethi eeskujul võtsin lugemiseks Donna Tartt'i "Salajase ajaloo".

Maikuu algas üldse sellega, et jäin üle pika aja nii haigeks, et olin nädal aega kodus. Palavik ei olnud kõrge, kuid mind piinasid tugev köha, kurguvalu ja nõrkus. Nii jäigi mul käimata esimesel korteriühistu koosolekul, kus vist kuulu järgi midagi eriti ei toimu, kuid oma majanaabreid oleksin tahtnud näha küll. Ravisin end aga hoolega, sest käis kibekiire võistluseks harjutamine ja proovidest puududa ei ole viisakas, ega kasulik.

Rõdul tegime "remonti", mida eelmises postituses näitasin. Sain Pillega kokku ja istusime vanalinna müüril. MuuseumiÖÖ raames käisime Niguliste kirikus ja Maiasmoka kohvikus. Grillisime vorsti Aegviidul, järve kaldal. Vaatasin sõbranna uut kassi ja võõrustasin rõdul esimese külalise. Sõin rohkem kringlit, kui mõistlik oleks, aga nii hea oli. Ühel nädalavahetusel veetsin väljas rohkem aega, kui kodus - rullisime peresõprade juures aias ringi, päike, sulgpall, võrkkiik. Ja täna õhtul on esinemine Cathouse'is! Peale mida jooksen ruttu loomaaeda, sest lähme kolleegidega Turovski õhtuekskursioonile. Ikka pidu ja pillerkaar, mis see elu muud on!

No comments: