February 11, 2018

Laske koju vol 9 - esik enne ja pärast

 Lühike postitus esikust, see on nüüd täitsa valmis. Mul on ainult üks pilt sellest, milline see enne oli. See on tehtud sellel päeval, kui korteri kätte saime, juba 8 kuud tagasi.
 Nüüd on esik selline. Eile õhtul värvisime seina šablooni abiga ära ja rohkem siin midagi polegi teha. Vahepeal kaalusin mingisuguse nagi seina panemist, kuid lõpuks loobusin sellest mõttest. Porimati lõikasime nagu kilplased vormi, sai natuke vildakas, kuid näha seda eriti pole. Samamoodi see šablooniga värvimine ei ole just proffide tehtud, kuid selline see käsitöö juba kord on. Värvi kujutasin natukene tumedamana ette aga kuna mul oli meeles üldseinavärvi valides tehtud viga (sai liiga tume), siis nüüd võtsin tooni võrra heledama sellest, mida tahtsin, no et ei jääks liiga tume jälle. Kokkuvõttes oskan öelda, et poes võib värvi kinnisilmi valida, erilist vahet pole :D

Esikukapi tellisime Liuglevast Uksest. See ongi meil põhiline panipaik - vasakul on vastava hooaja jalanõud ja üleriided, keskel on riiulid igasuguse kola jaoks, paremal on tolmuimeja, kuivatusrest ja rippuvad riided. Üleval on üks suur riiul, kus saab kohvreid hoida.

No comments: