October 2, 2017

September 2017

Lugemine - jah
Itaalia keel - ei
30% kõrvale - ei
Ostan vähe - ei

Kuu lõpp hiilis nii salaja ligi, et isegi veenäite polnud mul meeles ära saata, rääkimata blogis muljetamisest. Nüüd aga parandan kärmelt selle vea, sest alles eile kurtsin Nicolale, et olen olnud palju hooletum kirjutaja, kui ma päriselt olla tahaksin. Järjepidevus on tihti mu nõrgaks küljeks ja nippe, kuidas sellest vabaneda, ma ei tea.

Kui neid kunagi seatud eesmärke vaadata, siis tundub, et september oli halb kuu. Vaid lugemisega suutsin hakkama saada ("Viimased tuhat aastat", kurb), muuga eriti mitte. Seletan seda asjaolu sellega, et tõesti on uue koduga praegu olnud rohkem tegemist ja viimasel ajal ka muret, niisiis on ajumaht olnud just sellega hõivatud. Lootus oktoobris sisse kolida on kustunud, sest tarneprobleemid ja katkine laminaat, mida keegi omaks ei tunnista.. Mis saab, ei tea, kuid see ei olegi tegelikult praeguse postituse teema.

Septembri üks headest uudistest on see, et taas on alanud uus trennihooaeg! Meie rühma vanadest nägudest on küll vaid üksikud alles, kuid pole hullu, ka mina ise olin ju alles kaks aastat tagasi uus nägu. Kuna ma tegelikult kuu algusest puudusin nii reisi kui ka tervise pärast, siis otsustasin ühel päeval seda natuke tasa teha ja tegin kaks trenni järjest. Uus kava on aga küllalt intensiivne ja võtab lihased läbi, eriti peale pikemat pausi. Niisiis tundsin end järgnevatel päevadel nii, nagu oleks päriselt millegi alla jäänud. Isegi ribid olid sisse hingates valusad. Nüüdseks on valu kadunud ja asemele tulnud mott, sest trenn on hea viis loom välja lasta!

Muid tegemisi: käisin juuksuris ja lõikasin blondi otsa maha (ja seda tehti muide masinaga), tähistasime Nicolaga Musu restoranis 4 koos oldud aastat, olime sünnipäevakülalised, tellisime esikukapi ära, tegime ühel nädalavahetusel väga pika jalgrattasõidu, vaatasin sarju (Strangers Things, Big Little Lies), kohtusin paari vana sõbraga ja pildistasin taas balletti. Mis tuletab meelde, et isegi neid esimesi pilte ei ole ma tegelikult veel eriti kuskil jaganud. Varsti!

No comments: