April 30, 2017

Aprill 2017

Üks parem hommikusöök, kui tavaliselt - smuuti, vanaema purukook ja riisipuder

Lugemine - enamvähem
Itaalia keel - ei (aga juba varsti!)
30% kõrvale - jah
Ostan vähe - ei tea?

Võtan esmalt ette selle vaeslapse oma eesmärkides - misasi on "ostan vähe"? Huvitav küll, et omale uueks aastaks eesmärke sättides eksisin selle kõige põhilisema vastu, et eesmärk peab olema kuidagi moodi mõõdetav. Mõtestan selle enda jaoks lahti nüüd nii, et tarbetut kola ja midagi tagavaraks ja üldse asju eriti ei osta, sest pole ju vaja mitte midagi tegelikult. Raske on seda asja ikkagi mõõta, sest näiteks aprillis läks nii, et ostsin šampooni ja suveks uued madalad kingad. Suvele sobilikke jalavarje on mul hulgim hoopis plätutaolisi tooteid ja tenniseid, baleriinasid mitte ühtegi. Nüüd siis on ja ise leian, et oli praktiline ost, kuigi mitte just hädavajalik.

Itaalia keelega plaanin saada järjele siis, kui raamatupidamisega saan ühele poole. 6. mail on kutseeksam, kursus ise lõpeb 20. ning peale seda on ajumahtu jälle rohkem, et uut infot vastu võtta. Soov on olemas, sest nagu ikka muutub keeleoskus aktuaalseks siis, kui puhkus lähenema hakkab.

Loen ühte järgmist Jodi Picoult raamatut, mis on küll etemini tõlgitud aga sisult kuidagi veidi.. tuimem, igavalt kirjutatud ja liiga klišee. Samas midagi keerulist ei taha hetkel üldse lugeda, vabal ajal meeldib praegu just mingi lihtsa jutukaga kerra tõmmata. Pikk nädalavahetus tuleb ja vihmase osa sellest kavatsen just nii veeta.

Aprillis sai eriti intensiivselt õpitud, eksamiks valmistatud, tantsuvõistluseks harjutatud ja üks tore lihavõttenädalavahetus veedetud. Üle pika aja nägin vanaema kah. Kord selle kuu jooksul tuli mul tuju blogida, aga hetkel päevakorras teemad pakuvad pinget vist küll ainult mulle endale (kutseeksam!!)
Pruudid said finaali edasi!

No comments: