May 31, 2016

Kohtumiseni, mai!

trenn - jah, väga intensiivselt
gluteenivaba - enamvähem
raamatud - ei
itaalia keel - jah
investeerimine - vanaviisi

Maikuu on läinud nii kiiresti, et mulle tuli lausa üllatusena, et täna õhtul justkui blogima peaks - et ongi kuu möödas. Vahel võtan selle postituse ette juba nädal varem ning siis kirjutan aegamööda, kuid nüüd ei jõudnud ma sellele mõeldagi. Soojad ilmad ja tegusad päevad ajavad pea sassi, mis muud!

Trenni poolest oli viljakas periood. Nimelt on meil ülehomme esinemine vanalinnapäevadel ning kuigi meie grupile on selleks vaid 1,5 minutit, valmistusime selleks topelttrennidega nii, nagu me annaks terve kontserdi. Mis kahjuks ei tähenda seda, et meie tantsujupp perfektne oleks. Aga - me lööme massi ja energiaga. Lisaks sai rulluisutatud natukene vähem kui oleks tahtnud ja ühel laupäevaõhtul läksin närve rahustavale kahetunnisele tempokale kõnnile, marsruudil kodu-vanamustamäe kergliiklusrada-hiiu-nõmme-kodu.

Pöörasin keskmisest suuremat tähelepanu enda väljanägemisele. Käisin juuksuris ja üle väga pika aja jälle keemilises koorimises. Mõnda aega tahaks nüüd jälle korra kuus seal käia, sest aknearmidele mõjub see hästi. Juuksuris lasin poole lakast maha, sest nii tüütu on koguaeg täpselt ühe ja sama soenguga olla. Ja tööl kannan iga päev kleite!

Muud sündmused: käisime Nicolaga Helsingis, osalesin tööohutuse koolitusel, vaatasin kinos Polaarpoissi ja käisin pildistamas. Oli üks nendest kordadest, kus ei saa täpselt aru kas pildid on ilusad seetõttu, et modell on fotogeeniline või on mingisugune roll ikkagi minu oskustel ka..? Igatahes targem on vist pilte siingi jagada (järgmises postituses!) ning mitte laskuda mõistujutu tasandile. Ja sõbrannat pildistasin ka.

No comments: