October 18, 2015

Üks tuhksuhkrune pildistamine

Eile hommikul ärkasin 6:10. Väljas oli kottpime ja mõtlesin, et.. kui sellest nüüd asja ei saa, siis on päris mõru. Aga sai asja ja millist veel! Eelmisel õhtul panime sõbrannaga riideplaani paika, ka järjekorra (soovituslik, sest koha peal riidehunnikus tuhlamine jäi ära). 7:15 startisime raba poole, kaasas lisaks toidumoonale, garderoobile ja kaamerale ka näiteks prügikotid maas lamamiseks ja klaasist küünlajalad pildile värvilise efekti andmiseks. Ja tool. Esimesed pildid tegime siis, kui päike veel silmapiiri taga oli.
 Kuidas meil ilmaga vedas.. Öökülm oli kõik härmatisega katnud ja päike! Ahhetasin ja ohhetasin peale igat kaadrit ning mõtlesin, et linnas ei oleks arugi saanud, et kuskil üldse mitte kaugel oli hommikul niivõrd ilus. Külma trotsimine tasus end kuhjaga ära. Jäin täna pilte töödeldes tulemusega väga rahule ja lisan need pildid uhkusega enda portfooliosse :)
 Teel jäi meile silma üks eriti valgelt sillerdav põld. Pidasime loomulikult auto kinni ja tegime veel paar boonusklõpsu. Ja ilma ühe leheviskamispildita ei saa ikka ilusatele sügisilmadele punkti panna (kardan, et kauaks neid meile enam ei jätku..)

6 comments:

Britt said...

Nii ilusad pildid! Lähed iga korraga aina osavamaks :)

P.S. Juba ühe vanema postituse peal vaatasin, et krt, nii tuttava näoga modell. Täna panin kokku, et mu parima sõbranna sõbrants on :))

Marian said...

Tõesti super kenad pildid! Tahaks endastki selliseid :)

laura said...

Ma kiidan ka takka - nii ilusad pildid!

Eliise said...

Aitäh teile :)

Marian - seda annab ju täiesti arutada!

Kriss said...

Woah, väga ilus tulemus! Nagu gigamegahead pildid tulid! :)

miiu said...

osssa säde - see leheviskamispilt! vauuuu!