September 21, 2015

Valgus Kõnnib Kadriorus 2015

 Nagu ikka - läksin täiesti teistsuguse pildimõtetega, kui tagasi tulin. Öeldakse, et alati võiks enne pildi tegemist idee olla, kuid peaks vist ka seda ütlema, et oskuses kohaneda peitub samuti nii mõndagi. Niisiis inspireerisid mind sellel festivalil rohkem valguses kümblevad lehed ja oksad, kui nn suur pilt. P.S. Minu esimene kord pildistada RAW formaadis. Õpin ja arenen..

4 comments:

Britt said...

Ma loodan, et see naljakalt ei kõla, aga ma olen nii uhke su üle! Et teed ja tahad ja arened ja kõik :)
Väga ilusad pildid ka!

Eliise said...

Ei kõla üldse naljakalt, mulle on igasugune toetus väga oluline! Aitäh, Britt!

Kriss said...

Tahtsin ka omalt poolt lisada, et nii tubli oled ja iseseisvalt eesmägi seadsid, et soovid edasi areneda ja õppida valdkonnas, mis sind tõesti huvitab :)
Et sind lisaks veel innustada, võin rääkida loo, kuidas hiljuti tutvusin ühe kutiga, kes 22-selt otsustas, et ta töö imeb. Tüüp ostis kaamera ja hakkas hobikorras oma sõprade rulatamist filmima. Fast forward mõned aastad, ta õppis iseseisvalt ning arenes nõnda, et suured rahvusvahelised firmad tellivad tema reklaamifilmi teenuseid nüüd (muuhulgas Adidas ja Sony jne). Käisin ise ta reklaamiklippe piilumas netiavarustes, tõesti head tööd!
Minu jaoks oli see igatahes väga inspireeriv kokkupõrkamine andeka inimesega, kohe hakkasid endal ideed ja mõtted idanema, ehk mõjub sullegi julgustavalt :)

Eliise said...

Aitäh! :) Soov on suur, lihtsalt peab aktiivne olema ja uurima, kuidas täpselt sellest kõigest asja saaks..

Sellised edulood on lahedad ja alati on inspireeriv, kui keegi teeb seda, mis on neile päriselt oluline!