May 9, 2014

Turbamask ja tõrvašampoon

Blogides laineid löönud Vestige Verdant näomask, mis pidavad olema kodumaine imetoode, on päris krõbeda hinnaga. Keda aga ei huvita uhke nimi ja potsik, eelistavad oma raskelt teenitud eurosid magama panna millegi muu peale, kui ilunänn, ning ei ole tulihingelised patrioodid, nendele on olemas alternatiiv: soome päritolu LehtoPeat turbamask. Võrdluseks: 200 ml Vestige Verdant maksab 39 euri, 300 ml LehtoPeat 16,35. Ning oma olemuselt on tegemist samade maskidega, valmistatud turbast.

Sattusin selle toote otsa, kui otsisin infot turbamaski kohta, ning leidsin ühe informatiivse postituse, millele võite pilgu peale heita SIIN. Sealt saingi mõtte tellida omale nii kõnealune mask kui ka kaua proovimist oodanud tõrvašampoon Loodusilu veebipoest. Ja kuna sealne teenindus oli niivõrd kiire ja tore (üleeile õhtul esitatud tellimus oli täna hommikul Smartpostis, boonuseks vannipall), otsustasin seda teiega jagada.

Turbamask tuleb pestud nahale paksu kihina panna ning seejärel maha pesta 10-15 minuti pärast. Niimodi täna toimisingi, ning nahk oli pärast tõesti mõnusalt pehme, puhas ja niisutatud. Mask on lõhatu ning tumepruuni, peaaegu musta värvi. Tõrvašampoon lubab ravida peanahaprobleemid. Proovisin täna seda esimest korda, kuid suurt tulemuste kohta ei oska veel kommenteerida. Vahutas kenasti ning midagi teist moodi, kui tavalise šampooni juures, ma ei tuvastanud. Sellel on päris intensiivne lõhn, kuid peale pesu on seda minimaalselt tunda ning mind ei häiri.

Igatahes - kellel turbamaski suhtes huvi, siis ei ole ainuvõimaluseks selle proovimise pärast hingehinda välja käia. Väikese, 50 ml pakikese LehtoPeat'i, saab Loodusilu poest kätte juba 4 euriga.

4 comments:

Anonymous said...

Nii hea soovitus, 40 eurot maski peale küll ei kulutaks, aga odavama variandi tahan küll ära proovida. Aitäh :)

Kairi Jõemaa said...

Mul on nii hea meel, et mu postitus on vilja kandnud ja oled leidnud selle suurepärase maski hea hinna eest. Turbamask on täiesti asendamatuks tooteks saanud minu nahahoolduses. Korralik vaenlane suurtele mustadele pooridele ja igasugustele muudele õudustele! :)

Eliise said...

Jah, tasub kindlasti proovida. 100% looduslik värk, nii et saab ainult head teha :)

Aitäh Kairi postituse eest! Loomulikult on hea meel, kui üksteise abiga leitakse need tõelised pärlid üles.

Kriss said...

Olen viimasel ajal ka hakanud looduskosmeetika ja ilutoodete maailma avastama ja see veebipood oli väga hea soovitus praegu, ma ei jõua ära oodata seda hetke, mil sealt lõpuks midagi tellida saan :)