April 11, 2014

Andalo ja Molveno

Minu blogipostituste vahele jäävad üha pikemad ja pikemad vahed, kahjuks.. Ja siis, kui isegi oleks, millest rääkida, nagu näiteks praegu, siis kuidagi ei oska ja ei ole seda tuhinat peal. Käib see vist tujudega koos. Näitan siis vähemalt pilte ning pikka juttu ei tee.

Andalo on pisike suusakuurort Põhja-Itaalias, mis oli lõppeva hooaja tõttu praktiliselt inimtühi. Meie aga suusatama ei läinud, vaid veetsime lihtsalt looduses aega ning puhkasime kodus. Aknast on seal otse vaade mägedele ning minule oli see üldse esimene kord nii kõrgel olla. Lisaks on postituses pildid kõrvalkülakesest Molvenost, mis asub imeilusat värvi järve kaldal, mille ääres üks päev lõunatasime (kiirnuudlid väikese gaasiballooni abiga). Võtsime ette sellise päevamatka sinna, läbi metsa läksime, kus algul oli ilus tee, kuid siis täitsa lumine. Õnneks olid riided ilmale vastavad, seal oli siiski külm, 3-4 kraadi ringis. Igatahes oli tegemist toreda puhkusega ning sinna läheks hea meelega veelgi.
Lõpetuseks pilt nodist, mis reisilt kaasa toodud sai: polenta, Yankee Candle küünlad, Majani šokolaad, Kiko küünelakid, 10 euroga saadud autoportreede fotoraamat. Ja EOS huulepalsam, mille Nicola sugulased mulle New Yorki reisilt tõid.

No comments: