December 28, 2013

Down in the heart and in the stars above

Jõulud on selleks aastaks nüüd läbi ja olid teised täitsa arvestatavad. 24. õhtu veetsin küll üksinda kodus, kuid muidu ei saa kurta. Järgnevatelt piltidelt leiabki hetki minu pühadest nii sugulaste kui sõpradega. Ja üks petupilt - jõulud olid küll mustad, kuid selline lumi oli meil 15. detsembril. Lisaks jäädvustus minu esimesest hummusest. Maitses teine kuidagi tavaliselt, ei saanud ma midagi aru, et tegemist jube hea möginaga oleks. Võibolla tegin midagi valesti või ei osanud maitsestada, sest sõin seda esimest korda elus ja ei tea kuidas see õige maitse olema peaks. Mis aga kunagi alt ei vea on kirju koer, mis minu jaoks on kuidagi jõulumaiustusena sobiv. Alati kõik söövad ja kiidavad.
Kuna nüüdseks on kõik sõbrad (peaaegu, ja sellel ühel sõbral keelasin blogi enne 31. detsembrit lugeda) oma kingid ja kaardid kätte saanud, võin neid ka siin presenteerida. Sellel aastal läksin kinkidega põhiliselt eelista-eestimaist teed, erandiks Türgist toodud õunatee. Niisiis läksid kingipakkidesse Võhma küünlad, Kalevi šokolaadid ja Müürivahe tänavalt ostetud eesti käsitöö kindad. Kaardid tegin ise, siin kaks esinduslikku eksemplari.
Ja lõpetuseks - lunastasin Bodyshopi kinkekaardi eest omale veidi pudeleid ja potsikuid ning kaupsist diskoküünelaki. :)

2 comments:

Kriss said...

Mõnusalt hubase atmosfääriga pildid! Paistab, et olid vahvad jõulud :) Tagantjärgi sooviks veel ilusaid pühi! :)

Eliise said...

Aitäh, sullegi!