November 30, 2013

Dr. Vitamin

Kaks nädalat peale Itaaliast koju saamist ootas ees mind sootuks teise suunitlusega reis: nimelt läksime emaga akusid laadima (ja mina põhiliselt transpordiökonoomikat õppima) Türki, juba eelmisest suvel külastatud Muz Hoteli. Sealsed töötajad ja naabruskond on juba tuttavad, niisiis rannasvedelemise puhkuseks õige valik. Lisaks on hotell väga puhas ja vaikne, külastajad ei lärma ning põhilisest linnamelust eemal, täpselt põhitänava/promenaadi alguses.
Käisime mitu korda Dr. Vitamin Cafe's, kus pakutakse värskelt pressitud mahlu ja erinevaid smuutisid.
Tervitan Ramit ja ta perekonda Soomes :)
Mina kalju serval õunateed joomas
Rovaniemi on üks mitmest Alanya sõpruslinnast, päris naljakas oli seda linnanime näha seal
Igapäevane kohustuslik amps: baklava - kohutavalt magus aga nii hea. Palju mett ja pähkleid õhukeste filotaigna kihtide vahel.
Paaril viimasel päeval läks ilm tormiseks, jälle :) Mulle meeldis, kuid kahjuks olid eelviimasel päeval lained nii suured, et ujuma ei saanud minna. Mitte seetõttu, et vetelpääste oleks keelanud, kuid reaalselt selle tõttu, et lained olid nii suured ja tugevad, et vette minek ja sealt välja saamine oli praktiliselt võimatu. Mis siis ikka, mööda rannaäärt sai siiski mäeni jalutatud ja tagasi, hea trenn ja päike hakkas ikka peale.
Ja mis oleks see blogi ilma kassipiltideta :) Kohustuslik osa!

No comments: