April 20, 2013

Cafe Regatta

Eelmisel pühapäeval sain kokku keelekursuse Giovanniga! Me ei olnud kõige lähedasemad sõbrad, kuid head tuttavad siiski: ta oli Vaasas Matteo toakaaslane, seega sai ühise lõunasöögilaua taga päris mitu korda istutud. Ta on üks mu vähestest tuttavatest vahetusüliõpilastest, kes veel Helsingis on, seega pidi juhust kasutama ja kohvile minema. Mina sellisest kohast nagu Regatta ei teadnud, kuid see pidavat väga popp olema. Ja tundub, et seda ta tõesti on, eriti välismaalaste ja koertega külastajate hulgas. Kui pühapäeval oli juba 2 soojakraadiga väljas kohvitajaid omajagu, siis võib vaid ette kujutada pilti, mis avaneb tervelt 10 või lausa 15 soojakraadi juures. Sees on kohti vaid paarile külastajale. Proovisin järgi kuulsa kaneelirulli, mida kohapeal ise küpsetatakse ja ei pidanud pettuma. Kui satute Helsingisse ja otsite hubast kohta, siis soovitan, annab hästi kombineerida Seurasaari külastusega.

2 comments:

Britt said...

Olen isegi seal pisikeses kohvikus käinud ja väga mõnus koht on tõesti. Proovisin klassikalist kakaod kaneelisaiaga. Armas paik!

Mari said...

Jaa, ise käisin ca aasta tagasi seal. Tuul oli küll külm mis külm, aga päike paistis silma-auku ja nii mõnus oli seal kaneelirulli mugida pleedi sisse varjudes. :)