June 28, 2012

Tormine Türgi

Just nimelt tormine - müristas, sadas vihma ja välkus :) Õnneks vaid 3 päeva olid sellised heitlikud, vahel päike ja siis jälle vihm, ülejäänud ajal vastas ilm siiski täielikult kuurordile. Kui algul selline "Eesti suveilm" meid pigem kurvastas, siis tegelikult oli vaheldus lõõmavale päikesele hea, sest oli tõesti kuum - u 38 kraadi. Isegi vihmaga ei muutunud asi kuidagi värskemaks, vaid oli selline niiske ja lämbe. Ja viimasel päeval suutsin kolme tunniga varjus ära põleda. Aga, mulle kui mitte-päevitajale, oli hea uudis 25-kraadine merevesi ja õhtuks veel soojem basseinivesi, niisiis sain aastalimiidi täis ujutud, nii vihma kui päikesega :)
Olime Alanya öömelust natukene eemal, aga meie hotelli juurest algas promenaad, mis viis täpselt keskusesse. Seal oli hea õhtuti jalutada, kui temperatuur ei olnud enam nii kõrge. Julgen seda hotelli soovitada kõigile rahulikele inimestele ja peredele, mingisugust show'd seal ei toimu. Muz on väike ja kodune, pigem väsinud, kuid väga väga puhas hotell. Personal oli sõbralik ja tubli, vabadel hetkedel mängisid restoran- ja baaritöötajad koos hotellikülastajatega võrku. Hinnas oli meil hommiku- ja õhtusöök, valik oli hea, toidud kerged ja pigem tervislikud. Ülemisel pildil need suured aknad esimesel korrusel on söögisaali omad. See meeldis mulle ka, et söömine ei olnud kuskil umbses saalis, vaid katuse all, värskes õhus, vaatega merele.
Vaade meie toast.
Meie rand, kus läks väga kiirelt sügavaks.
Vaade söögisaalist.
To be continued..

2 comments:

una said...

Väga mõnus, et hotell kohe rannas on! Ei pea riidessegi panema, et ujuma minna! :) Mulle väga meeldib kirjeldus hotellist ja asukohast. Võiks veel toast ka pilte olla. Kust sa selle hotelli üldse leidsid? Reisifirma või interneti kaudu?
PS! Lahedad roosad püksid!

Eliise said...

Aitäh! Me avastasime alles kodus, et toast me ju ei teinudki pilte..

Läksime reisifirma kaudu (viimase hetke pakkumine) ja meil oli algul üks teine hotell valitud ja juba reis ostetudki, kui helistati ja pakuti Muz'i. Nimelt meie esialgsest hotellist olevat viimasel ajal palju halba tagasisidet olnud söögi kohta ja nii nad üritasid kõigile midagi paremat leida. Muidu me valikuga eriti pead ei vaevanud, sest kõige olulisem oli meile väljumise kuupäev (ja asukoht mere suhtes) ja nendel viimastel reisidel ei ole suurt valikut hotellide suhtes, kui kindel kuupäev on teada. Aga kõik laabus oodatust paremini :)