April 14, 2012

You kill all the caterpillars, then complain there are no butterflies

Ilmad hakkavad juba õiget nägu minema, mis tähendab, et mütsile, mu kõige ebalemmikumale asjale talve juures, võib vaikselt nägemist öelda. Nii et mütsi kadumise, kevade saabumise ja muu kokkulangevus pidi tähendama vaid üht - juuksurisse on vaja minna! Kui juuksevärv, millega olen väga rahul, välja arvata, ei ole lõikus midagi drastilist, kuid siiski kandsid järku lõikust mu juuksed viimati kuskil 7 aastat tagasi. Võib kummaliselt kõlada aga kuskil viimased kuu aega või nii on juuksed kuidagi hästi kurnavalt mõjunud, kuigi nad polnud üldse nii pikad, kui kunagi varem. Ja praegu tunnen, et tegemist on just õige pikkusega - hea kerge on olla, hobusesabasse ja krunni ulatavad praktiliselt kõik salgud. Kuna tegemist on kergvärviga, siis püsib see toon kuskil kuu aega umbes ja mis edasi saab (kas värvin uuesti või ei), ei oska veel öelda.

7 comments:

Liisa said...

Jess, värvid!

Anonymous said...

Vau! Kift vaheldus uue juuksevärvi näol.

Anonymous said...

Miks pealkiri inglise keeles on? Kas kõlab kuidagi paremini, kui eesti keel?

Eliise said...

Aitäh!

Mu postituste pealkirjadeks on vahel laulusõnad või kuskilt leitud ütlused, mis mulle on meeldinud, ja ma ei pea vajalikuks neid eesti keelde tõlkida.

Susann said...

Nii m6nusad v2rvid! Ja juuksev2rv teeb n2o kuidagi v2rskeks (v6i 2kki on see mingi sisemine 'glow'? - no ei leia eesti keeles sobivat s6na) - lahe!

Anonymous said...

Mäletan varasematest postitustest, et sulle meeldib Ameerika Supermodelle vaadata, aga kuidas Eesti Tippmodelli sarja suhtud? Vaatad? Mida sellest arvad?

Eliise said...

Aitäh Susann! Oled juba teine, kes ütleb, et uus juuksevärv on näo särama pannud :)

Eesti Tippmodelli vaatan ikka. Arvasin, et tuleb halvem, kuid tulemus ei olegi nii hull. Mingisugune õige feeling on ikkagi puudu, see oli olemas ainult selles saates, kus Miss Jay oli kohal :D See Mari-Margiti teema oli natuke jabur. Pildistamised on ka huvitavamaks läinud (õhus ja vee all pildistamine, Padariga shoot oli ka täitsa norm).