April 3, 2012

2 head asja


1) Leidsin ühe hea väljaprinditava to-do-listi, mis aitab kiirel ajal kõigel silma peal hoida. Ainus miinus on pühapäeva puudumine, aga ehk võikski see siiski jääda üheks päevaks nädalas, kui ei pea mitte midagi tegema. :) Prindi enda list SIIT.
2) Et trikitav ilm liialt tujul alla ei laseks minna, olen koju varunud erinevaid pähkleid, kuivatatud aprikoose, banaanilaaste ja viigimarju. Goji marjadest ja nende heast mõjust on vast paljud kuulnud, kuid esimest korda ostsin prooviks kuivatatud inka marju, mis võimendavad immuunsüsteemi ja sisaldavad kõiki häid vitamiine ja muud vajalikku. Veel leidsin netist infot Chia seemnete kohta, kuid neid müüakse vist ainult netipoes ja pole ise veel proovinud.

5 comments:

K. said...

Need inka marjad on küll midagi uut... Huvitavhuvitav, mis maitsega need on? (kuigi kuivatatud marjad on vist kõik suht sama maitsega ;D). Chia seemneid olen Taanis poes näinud ja mõtlesin pikalt, mida nendega küll teha, niisama iga toidu sisse pudistada?

Anette said...

need marjad maitsevad wokiroogade sees eriti hästi! ;) ja hommikuse müsli sisse sobivad ka nagu valatult.

Kati said...

Oi see to-do list on küll tore asi, prindin nüüd endale ka, aitäh lingi eest :)

Eliise said...

Maitselt on inka marjad sellised mõnusad hapukad. Siiani olen neid hommikuti niisama söönud aga müsli sisse kujutan neid päris hästi ette :) Chia seemneid pidavat olema hea jogurti sisse panna.

Kui leian kunagi veel ilusaid prinditavaid asju, jagan meeleldi :)

sandra said...

Oh mul tööl igasugused sticky noted keelatud (mingi puhta disaini armastus)...ja see To do list on täpselt see ja hea põhjus päevas üle 6 asja mitte ära teha tööl :D