March 10, 2012

Reede

Äratus 6:00. Väike hommikusöök ja toimetused, astun uksest välja 6:48.
Väljas on nii vara juba üllatavalt valge ja ma pole kaugeltki mitte ainus, kes on võtnud vaevaks end hommikul natukene liigutada.
Trollis kipub küll uni silma tikkuma, kuid jõuan siiski trenni. 7:30 algab Bodybalance. Jällegi arvasin, et meid on saalis kindlasti väga vähe, kuid tervelt 12 varajast linnukest oli end suutnud trenni päikesetervitust tegema utsitada.
Peale virgutavat trenni 25-minutiline uimerdus-jalutuskäik ja jõuan kooli, kell on 9.
Enne meretransporti väike puuviljasalat ja üritan silma peale visata materjalile, mille pidime kodus läbi lugema. Kool lõpeb 13:00.
Peale poeskäiku jõuan lõpuks koju, kõht on juba päris tühi. Söön kanatortillat ja vaatan Pretty Little Liarsi uut osa.
1,5 tunnine lõunauinak peale väikest lugemist. Mõtlesin vahelduseks inglise keeles lugeda, tunnen täiega, et keel hakkab juba hääbuma. Pooleli on muidu Murakami "Norwegian Wood" aga kuna see oli kohati nii depressiivne, võtsin kõrvale ühe väga lihtsa ajaviiteromaani ühest koduperenaisest, kes on 3 poisi ema ja kes peab veel lisaks igasuguste muude seikadega hakkama saama.
Peale und teen paar pilti blogipostituse jaoks. Need on ühed väga mõnusad küpsised ikka :)
Kell on u. 17:00, panen muusika mängima ja koristan kodu.

Edasi sõin viinamarju, laulsin kõva häälega hommikul trennis kuuldud laule kaasa, tantsisin selle järgi (natuke proovisin laulda ka loomulikult) ja vaatasin telekat, (õnneks) nendest tegevustest pilte pole. Ja selline vaikne päev oligi :) Ema jõudis õhtul hilja koju, ta on nüüd jälle mõned päevad Eestis. Palju meil plaanis pole,  täna korraks vanaema juurde ja võibolla jõuame kuhugi ujuma ka.

5 comments:

Anette said...

nii mõnus on lugeda niimoodi detailselt kellegi päevast:) nii head toidud ja armas postitus!

Teele said...

Tõesti super armas postitus. Nii hea kui varajasel hommikul päike paistab ja energiat on palju. Loomulikult tekkis puuviljasalati isu. :)

Päikest sulle!

Britt said...

ma nii armastan neid pilt-iga-tunni-kohta / päev piltides postitusi. Nii nii tore! Lisaks sattusin üle pika aja su blogi lugema otse blogi õigelt aadressilt, mitte readerist, ja nägin seetõttu ka blogi uut? kujundust. Megalahe!

Eliise said...

Suur aitäh teile kõigile! Ja ma veel kahtlesin, kas selline postitus on üldse midagi väärt või mitte.. :)

Jah, täna hommikul natukene muutsin kujundust, panin uue tagatausta ja muud nipet-näpet. Aitäh!

Maria said...

Ma olen alati mõelnud, et kes need hullud on, kes nii vara trennis käivad. Nüüd sain ühe teada :)