February 11, 2012

On endastmõistetav, et epideemiate ajal välditakse kätlemist

Peale virgutavat Bodybalance'i trenni hüppasin täna hommikul kiirelt Lushi poest läbi, kust soetasin nii endale kui emale uued maskid. Järgmisel korral ootab mind juba tasuta näomask, jee! Peale mõningast asjatamist läksime aga Karlaga uudistama uut söögikohta nimega Kukeke, mis asub praktiliselt F-Hoone vastas. Esialgu proovisime õnne Boheemis, kuid juba teist laupäeva järjest ei saanud me sinna kohta.

Igatahes oli meie teine valik sama hubane, kuid samuti paksult rahvast täis (ärge laske end ühest tühjast lauast eksitada, seal oli uus seltskond peal praktiliselt peale klõpsu tegemist). Mul on hea meel näha, et Kalamaja ja Kopli kanti selliseid teistmoodi kohvikuid ja restorane palju tekkinud on. Täna kuulsin esimest korda kohast nimega Kamahouse, eks peab selle ka kunagi ära proovima. Kukeke oli väärt proovimist ja kindlasti võib sinna kunagi veel minna, kuid minu südame sealse kandi söögikohtadest on ikkagi Boheem võitnud :)
Ühel päeval tuli tuhin peale ja sättisin ühte raamatukappi enda toas ümber. Loomulikult pidin igale teisele raamatule natukene aega pühendama ja neid sirvima. Vanade Bertide, Potterite, sõnaraamatute ja matemaatikaõpikute vahelt ilmus lagedale puhas kuld ise - nõukaaegne käitumisõpik, mis mõni vahe kuulus kindlalt mu öökapiraamatute hulka. Laused nagu "Külas ei istuta virila näoga, kui miski seal ei meeldi", "Naerda ei sobi rõkkavalt ja pärani suuga, nii et igemed ja kõri paistavad" ja "Haiglatoas ei räägita surmajuhtimitest, haigele ei öelda, kui halb ta välja näeb" pakuvad mulle siiani rõõmu.

2 comments:

Blair said...

kamahouse on sihuke..hmnn. noh käisin seal ja mina pettusin. toidud olid liiga..kodused ja liiga lihtsad, erilist maitsenaudingut ei tundnud. plus portsjonid olid niiii väikesed.
aga võib olla on nüüd natukene teisiti.
kukekesse pole veel jõudnud, kui käisin olid kõik kohad täis.
kas toidud olid head ja kuidas hinnad olid?
siiski siiski, essa koha saab f-hoone ja siis boheem!
Eliisa

Eliise said...

Portsud olid suured, hinnad normaalsed. Me võtsime kanašnitslid, mis suurt muljet ei avaldanud, ootasime natukene ägedamat lähenemist. Samas arvan, et mõned teised asjad võivad seal päris huvitavad olla. Kõrvallauas kiruti, et Napoleoni kook on Napoleoni ja mingi teise koogi ristsugutis :D