January 14, 2012

He's Just Not That Into You (2009)


Lugu mitmest inimesest, kellel on vastasooga probleeme - mõned nendest on juba suhtes aga Gigi, kellele päris palju pühenduti, veel ei kohanud oma "ühte ja ainsat", kuigi kangesti tahaks. Läbiv teema kõigi puhul oligi tõsiasi, et kui su kaaslane a) ei helista sulle b) ei taha sinuga peale pikka kooselu ikka veel abielluda c) ei maga sinuga enam jne, siis juhuslikult ei ole ta sinust piisavalt huvitatud.


Arvatavasti kõige parem film, mida peale lahkuminekut vaadata. Ühtlasi hea kõigile neile, kes ei taha probleemidele otsa vaadata või siis otsivad meeleheitlikult märke kellegi käitumises, mis tõestaks tema poolehoidu. Mulle meeldis natukene, mitte midagi erilist aga üpris huvitav. Üldjuhul on sellised "paneme palju väga kuulsaid näitlejaid kokku" filmid kuidagi väga nõrgad sisult ("Valentine's Day" ei istunud üldse) ja üldse need filmid paljude tegelaskujudega, kes on omavahel nõrgalt seotud, ei meeldi mulle tavaliselt aga siin see ei häirinud mind.

Lõpp oli kogu filmile tegelikult vasturääkiv, kui üks paar välja arvata ("ära ole koos inimesega, kes sinust piisavalt ei huvitu, aa näe, tal on väga kahju, jee oleme igavesti koos"). Ja seesama Gigi oli üllatavalt häiriv oma üliagarusega ja just sellega, et üritas pidevalt meeste käitumisest midagi rohkemat välja lugeda, vot. Aga väga meeldisid need vaheklipid võõraste inimestega, kellelt küsiti arvamust mõne suhteteema kohta.

No comments: