December 18, 2011

PärnuJõudsime täna koju tagasi, olime nädalavahetuse Pärnus. Reedel käisime Steffanis söömas, laupäeva veetsime jõusaalis ja veekeskuses, õhtul käisime Kaubamajakast läbi ja õhtustasime ühes Gruusia restoranis. Pühapäeval oli ärgates nii uni, kuid pidime end siiski hommikust sööma vedama. Hommikusöök on seal juba 4 aastat praktiliselt muutumatu :D Peale seda tegime veel väikese uinaku ja hakkasimegi tagasi sõitma. Oli muidu veel plaanis jalutada ja Supelsaksades süüa, kuid ilm oli päris nutune. Tulime hoopis koju ja tegime koos ühe suure ja koduse pitsa valmis.

Laupäevase söögikohaga oli üldse üks suur sebimine. Me ei ole praktiliselt üldse kursis Pärnu söögikohtadega ja nii oleme proovinud netist leida sobilikke variante (googeldades "kus pärnus süüa" vms). Steffani on kindel laks ja sinna me esimesel õhtul läksimegi. Teisel õhtul oli esmalt nimekirjas Postipoiss. See koht oli reserveeritud. Teadsime, et ümber nurga on Viies Villem, kus kord söönud olime, kuid tahtsime midagi uut proovida. Sõitsime Jahtklubisse. Ka see koht oli reserveeritud v.a. üks kõle laud. Seejärel jäi meile tee peale Asian Village, mis oli täiesti tühi, kuid sealset tugevat rasvakat arvestades oli see mõistetav. Söök võib seal tegelikult ju hea olla, Tallinna nurgatagused hiinakad on seda piisavalt tõestanud. Siis parkisime lihtsalt auto kuhugi ära ja jalutasime natukene, sest mõtted olid otsas. Lime Lounge'ist olin netist lugenud, kuid see ei tundunud meie päeva meeleoluga sellel hetkel sobivat, täiesti tühi oli see ka. Seal lähedal oli veel mingisugune CITI, mis oma valju süldimuusikaga ei tundunud väga ahvatlev (kuigi 3 aastat tagasi sõime seal ja praad oli küll maitsev). Lõpuks oli seal samas üks Gruusia restoran, kus oli üks vaba laud ja selle me ka hõivasime. See on mul kuskilt külge jäänud komme, et kui söögikohas on rahvast, siis see tähendab, et tegemist on hea kohaga ja sinna maksab jääda. Üldiselt pole see käitumisviis mind alt vedanud, kuid on erandeid olnud, praegu midagi konkreetset ei meenu. Igatahes Gruusia restoran oli olusid arvestades hea valik, liha oli maitsev.

Kui siia satub lugema keegi pärnakas või sage Pärnu külastaja, siis ehk oskate soovitada mõnda huvitavat kohta?

4 comments:

anu kaelussoo said...

Supelsaksad oleks väga hea valik olnud igatahes! Toit on maitsev, interjöör lihtsalt väga kaunis. Aga ehk siis teine kord.
Päris kesklinnas, Pühavaimu tn-l on ka Piccadilly wine&chocolate, see on ka täitsa tore koht, kuigi rohkem kohvitamiseks-veinitamiseks.See on sellest tõesti koledast Citist teisel paraleeltänaval Vallikääru poole.
Peenematest kohtadest tasub läbi astuda ka Supeluse tn-a Si-Si´st.
Aga Supelsaksad, Hõbelusika kandidaat pealekauba sel aastal, on mu suursuur lemmik ikka! Vaata nende kodulehte ja usu mind, te hakkate kohe Pärnu poole sõitma!

Anonymous said...

Steffani lähedal Edelweiss, üks tn enne Rüütli tänavat.

Anonymous said...

Port artur 2's, 3 korrusel on ka hea söögikoht- kohvik- portaal.

marge said...

Kännu kohvik :)