November 30, 2011

Still smell the rain, distance aside


Hei! Tahaks kangesti igasugustest asjadest postitada - mu selle aasta ainsad 2 PÖFFi filmi ootavad järge, nimekiri asjadest, millega kavatsen jõuluvaheajal tegeleda ja täna sain selle kauaigatsetud Iittala taldriku omanikuks (Stockmannist). Ja nädalalõpus tuleb võibolla üks koogiretsept, kui see mul õnnestub. Aga iga asi omal ajal. Olen õnnelik, kui praegusel pingelisel semestrilõpul suudan korra-kaks nädalas kodus korraliku söögi teha ja kooliasjadega järjel olla. Ülemisel pildil esmaspäevane õhtusöök - hakkliha-tomatikaste nuudlitega ja ohtra parmesaniga. Alumisel pildil projekteerimise kodutöö, mille väga loodan homme vähemalt 4 saada (osad mõõtmed on raudselt valesti/puudu), uuesti ei jaksaks seda küll esitada.

4 comments:

Meryt said...

Meenutab SolidWorksi, mis programmiga tegelikult tegu?
Kasutasin ise insenerigraafika aine raames SW-d. Väga tuttavad kõik need vaatad ja lõiked :)

Eliise said...

Minu suureks sõbraks on SolidEdge, arvatavasti midagi väga sarnast sinu kasutatud programmile :)

Kadi said...

Ooo mis sa selle kastme tegemisel kasutasid? Väga nämmu näeb välja. Võiksid huvi korral paar huvitavat retsepti (soolast) postitada ka - oleksin huvitatud :)

Eliise said...

Soolaseid sööke teen üldjuhul hästi tavalisi ja tihti samu asju ka. See kaste sisaldas ainult hakkliha, mille praadisin igasuguste maitseainetega läbi ja lisasin purgi tomatikastme basiilikuga, selle sama mis pildil on. Vahel hakin sisse sibulat ja küüslauku. Aga jätan soovi meelde :)