August 7, 2011

Saare järv


Kauksist sõitsime edasi Tartusse. Käisime Tsink Plekk Panges söömas ja ostsime toidukraami. Edasi läksime Saare järve äärde. Ega nii vaikset, eraldatud ja ilusat kohta niisama üles ei leiaks, või ei teakski sellest, aga Allar veetis kunagi oma nooruspõlve suvesi seal kandis sugulaste juures. Küll aga polnud me järve ääres ainukesed, veidi maad edasi, metsatuka taga, olid ka teised telkijad. Meil vedas, et selle platsi peal meie telk ainus oli. Õhtu jooksul käisid nii mõnedki seal ujumas, tutvusime kohalike koertega ja nautisime mõnusat õhtut. Ujuda saime tõesti korralikult, eriti hea oli hommikul esimese asjana järve sumada. Kuigi ärgates olid kõik kohad valusad (kesise matkavarusutuse viga), arvan, et see oli meie reisi kõige toredam sihtkoht.

After our night at Lake Peipus, we headed to Tartu to have something to eat. We also bought some food to take with us as the weather was really good amd we decided to spend the night in a tent. We drove to another lake, which was in a secluded, quiet area. I wouldn't have found it myself but Allar knows the place from years ago when he used to spend time at his relatives near that place. It was much smaller and lake Peipus and had no parties going on, it was very silent. The evening was beautiful, we swam a lot, met some local people and their adorable dogs. Although we didn't sleept that well, I still think that it was our best stay during the trip.

3 comments:

Anonymous said...

Peaaegu kohalik Myrk käib ka mõnikord seal oma koerte ja muudega (:

Eliise said...

Oh, mõtle, me oleks siis ju võinud peaaegu väga juhuslikult kohtuda :)

Anonymous said...

Tegelikult kui sa just hiljuti Tartus käisid, siis ma olin ka samal ajal peaaegu samas kohas. No ja kui me tookord Ööbikuorus käisime, siis pärast tuli välja, et sa sõid seal samal ajal kala. Neid peaaegusid on kindlasti veel. Natukene nagu spuuki või mingid vihjed kõrgemalt poolt (:

Myrk ütles