August 16, 2011

He is restless, needs attention, loses patience, seeks affection


Veetsime täna Kadiga üpris emotsionaalse õhtu. Nimelt oli see meie viimane kohtumine enne tema Taani õppima minekut. Käisime ja varustasime end kummikommidega aga kuna kinoni oli veel omajagu aega, otsustasime korra Müürivahe tänaval asuvast Mustast Puudlist läbi hüpata. Minu jaoks oli see esimene kord, jättis väga sõbraliku ja hubase mulje. Võtsin maapähklivõi jäätise, mis oli maitselt päris snickersi moodi. Kaaslase võetud toorjuustukook oli samuti maitsev. Nii et julgen soovitada, tore koht on. Küll aga sõime enda magusaisu seal nii täis, et kummikommid osutusid üleliigseks.


Seejärel suundusime Artisesse Melanhooliat vaatama. Ma võibolla teen sellest eraldi postituse, kuid pean enda jaoks enne nii mõndagi selgemaks mõtlema (loe: guugeldama).

José Gonzàlez - Cycling TrivialitiesToday I met up with my friend Kadi who is moving to Denmark this Saturday. It's quite sad as she has become a good friend of mine and we can't get a chance to meet before Christmas. But I'm sure that she is going to have lots of fun and we will start sending real letters. Anyways, we went to a little cafe before the cinema. I had some ice-cream that tasted just like snickers. After that we went to see the movie Melancholia. I will probably write a seperate post about it soon.

2 comments:

Kadi said...

Ja-aa Melanhooliat käisin isegi vaatamas. Päris mõjuv film oli, kuigi.. olgem ausad - venis lõpus päris korralikult. Ja alguskaadrid oleksid võinud olla ikkagi lõpus nautimiseks..

anu kaelussoo said...

See seelik on nüüd küll armas! :)
Ja Jose´ kõlab natune nagu Kings of Convenience.