August 20, 2011

Hanna (2011)


Tüdruk elab koos oma isaga kaugel põhjas, eraldatuna välismaailmast. Erik on terve elu treeninud Hannat täiuslikuks tapjaks, et siis minna vastu Marissale, kelle ülesandeks on Erik kõrvaldada, kuna ta teab liiga palju.

Selle filmi kirjeldust ei suuda ma kuidagi paremini edasi anda, sest sisu praktiliselt sellega piirduski. No seal oli küll päris omapärane põhjus, miks üldse Marissa nende vastu on aga siiski oli sisu ja teemaarendus päris nõrk. AGA, pean seda filmi siiski tunduvalt paremaks kui paljud hiljutised, mis mu teele on jäänud.

Ootasin seda filmi kaua just Saiorse Ronan'i pärast, ta jättis mulle väga hea mulje juba Atonementis ja Lovely Bones'is. Kuna ta on väga sümpaatne mulle (Cate Blanchett samuti, kuid see polnud minuarust tema säravaim osatäitmine), siis juba see aitas kaasa, et nõrka sisu väga tähele ei pannud. Võttekohad olid huvitavad, eriti see mahajäetud teemapark ja Grimmi maja. Aga veel veel suurem roll oli muusikal. Ei oodanud selle poole pealt midagi erilist, niisiis suur üllataja. See oli minuarust lausa geniaalselt valitud ja stseenidega kokku sobitatud. Nii et kokkuvõtteks - igati väärt vaatamist, üldine meeleolu ja muusika teevad kesise sisu tasa.

The Chemical Brothers - Container ParkA girl lives up North with her father Erik, who has trained her to become the perfect assassin. They then plan to go against Marissa, who needs to kill Erik, because he knows too much.

It's a bit difficult to write about this movie without spoiling, but I can assure you - that's pretty much it. The plot is rather weak but it has an amazing atmosphere and the music is beyond incredible. I haven't seen a movie with such co-ordinated soundtrack for a long time. I didn't really expect much from the music so I was quite surprised. I also enjoyed Saiorse Ronan, she did a great job already in Atonement and Lovely Bones. I like Cate Blanchett as well but I don't feel that Marissa was her best role although her appreance suited the cold-hearted woman she was playing. So overall - enjoyable movie with a great soundtrack and atmosphere but a poor plot. It depends what you're looking for in a movie but it's entertaining, definitely worth the watch.

1 comment:

Signe said...

Did you take that first picture yourself?
It's a really good portrait :)

And fun that you stopped by and joined my giveaway, best of luck to you!

Hugs,
Signe