August 24, 2011

August

Mis ma viimasel ajal teinud olen:

1) mõni aeg tagasi sain väga hea ja koduse pitsaga jälle hakkama (loomulikult vilma õhukese pitsapõhja pulbri abil)

2) Esmaspäeval käisime Allariga kinos "Crazy, stupid, love"'i vaatamas ja Vapianos lõunatamas. Siiamaani on seal linna kõige parem ja suurem Ceasari salat olnud.

3) Ühtlasi tuli mulle linnas just õigel ajal meelde, et esmaspäeviti on Solarise toidupoes üks Ben&Jerry's jäätis 50% odavam, kui tavaliselt (e. siis umbes 50 krooni). Niisiis proovisime Baked Alaskat ja see on arvatavasti kõige magusam jäätis, mida ma kunagi söönud olen. Korraga seda palju ei söö, niisiis sellest topsist jätkus ka tänaseks, juba kolmandaks maiustamiseks.

4) Eile õhtul tuli meil spontaanselt mõte minna Paadi terrassile istuma. Kahjuks tuli see mõte meile alles peale lõunasööki, niisiis piirdusime seal väikeste näkside, koogi ja kohvi/teega. Mõnus koht ilusa ilmaga istumiseks.


5) 20. augusti õhtu veetsin üksi kodus ETV pealt Vabaduse Laulu ülekannet vaadates. Et mitte niisama diivanil lösutada, võtsin ühe ammu ostetud siidisalli tooriku käsile. Tulemust näitan mõni teine kord, sest suutsin sallile ühe päris suure valge laigu jätta, mis nüüd parandamist vajab (st. uuesti mäkerdamist). Kes õpetust tahab, tegin selle kunagi ammu ja see asub siin.

6) Ja ühe käeketi tegin neid savikuule kasutades.


Some photos to show you what I've been up to: I've cooked pizza, had the best Caesar salad in town, ate Ben&Jerry's Baked Alaska for the first time, had a lovely evening on a terrace near the sea, dyed a silk scarf and made a new bracelet using my recently made clay beads.

1 comment:

Maiken said...

ajasid selle pildiga caesar'i salati isu peale.. või siis kreeka salati.. mõlemad sobiksid ideaalselt :P
taaskord väga mõnusad ja meeleolukad pildid ka! :)