July 11, 2011

My dreams pulled me from the ground


Eile ja täna tähistasime Allariga oma kuute koosoldud aastat. Meil on kombeks kinke teha - mina sain endale uue lõhna, kuid minu kink (autole toonitud aknaklaasid, so romantic) jäi hetkel katki ja otsustasime selle raha hoopis Eestis ringisõitmisel ära kulutada.

Eile peale hommikusööki läksime turule, ostsime kõike head ja paremat. Peale seda oli meil plaanis Bazari sööma minna, meil oli kindel soov süüa tuunikala- ja kanasalatit, et jääks veel kõhuruumi õhtuseks piknikuks. Jõudes aga Bazari ukse taha oli sellel silt:"Head kliendid! Oleme alates 4. juulist suvepuhkusel. Uute kohtumisteni juba sügisel!" Kangesti tuli meelde talvine Haapsalu oma siltidega "Kohtume suvel".. Igatahes siis olime nagu puuga pähe saanud ja ei suutnud üldse mõelda, mida teha ja kuhu minna. Nii Bazari lainel olime. Pika kaalumise peale leidsime, et lähme Little Indiasse. Jõudsime kohale nii nagu pidi, saime ventilaatori all koha, lõime menüüd lahti, Allaril heliseb telefon. Tema töö IT-alal näeb ette korra kuus valves olemist (st. oled 24-tundi saadaval, kui saad, lahendad probleemi enda arvutist, kui ei saa, sõidad kasvõi öösel kohale). Üldjuhul pole see midagi hullu, on nädalaid, kui ei juhtu midagi. Kahjuks mitte sellel nädalal - pidime menüüd kõhtude korisedes kinni lööma ja tööle minema. Tuju oli päris maas. Hiljem läksime Little Indiasse tagasi ja saime lõpuks süüa. Eelroaks võtsime india leiba juustuga ja kuigi see polnud midagi erakordset, maitses see siiski nagu kõige parem delikatess (see tühja kõhu ja koka teema, jah). Peale rammusat lõuna (või pigem juba õhtut) avastasime, et isegi kui oleks kõhuruumi pikniku jaoks, ei olnud enam ilm vastav - päike paistis, aga sadas. Hoolimata sellest, et meie algsest plaanist süüa Bazaris salatit ja seejärel minna Piritale piknikule ei jäänud midagi alles, saime õhtu siiski hea tujuga lõpetatud. :)


Tänane päev läks meil tunduvalt rahulikumalt. Hommikusöögiks tegin üle pika aja pirukaid, seekordseks täidiseks peekon-sinihallitusjuust-tomat. Peale väikest lebo läksime piritale, kaasas puuviljasalat maasikatest, ploomidest ja mingisugusest uuest naljakast virsik+viigimari puuviljast.Õhtu lõpetasime Indian Aromas, mis on selline tagasihoidlik idamaade söögikoht kesklinnas Süda tänaval. Stiililt nagu chopsticks (portsud kahele inimesele, hinnad täpselt samad), aga vähemalt kana on küll kordades parem. Meie proovitud krõbe seesamikana oli jumaliku maitsega, ja seekord ei olnud selle taga metsikult tühi kõht. Hiljem tegin veel kodus maasikasmuutit, arutasime oma Eesti tripi üksikasju ja nii see päev läks :)


Me and Allar spent the weekend celebrating our 6-year anniversary. We have a tradition of exchanging gifts - he gave me a new fragrance. I was supposed to buy his car tinted windows (such a romantic gift) but we decided to spend the money on a little trip around Estonia instead.

Yesterday we had a plan to eat out at a place called Bazar (we were cravng for some nice salad, so that we wouldn't be that full) and later on have a little picnic. When we arrived at Bazar, they had a note on the door saying:"Dear costumers! We're on a summer brake. See you again in autumn!" We were pretty disappointed, because we had been wanting to go there since forever. We decided to go to Little India instead. The moment we had opened our menus, Allar had a phonecall saying that he has to come to work right away to fix something (he's an IT-specialist). We were pretty hungry already but there was nothing we could do but leave.. We arrived back at Little India 2 and a half hours later. And it had started raining, so no picnic either. Luckily the food was delicious and although our day didn't turn out nearly the way we had planned, we were still happy by the end of the day :) Today was much calmer. I prepared us some breakfast and later on we headed to the park with a nice fruit salad. We had lunch at Asian Aroma, the chicken was the best I have ever had. And that was about it. Now I'm looking forward to our trip to southern Estonia!

2 comments:

Anonymous said...

Mulle väga meeldib su kirjutamis-stiil. Kuidagi mõnus on lugeda kohe. Lisaks ka veel seda, et ma lugesin eile õhtul su blogi otsast lõpuni läbi ning arvan, et see on üks parimaid blogisi mis ma lugenud olen. :))
(:

Eliise said...

Suur suur aitäh sulle! Sellised kommentaarid annavad mulle indu veel tublimini blogi pidada :)