July 13, 2011

Lula Magazine Issue 12


Sain meeldiva üllatuse osaliseks kui täna koju tulin ja postkasti vaatasin. Nimelt võitsin kunagi 1000-kroonise ajakirjatellimuse omal valikul. Valisin posu eksemplare välja, küll fotoajakirju ja ehteomasi jne, ja ühe huvitava ajakirja, mis pidi rohkem paks pildiraamat olema. Siis aga teatati mulle, et Lula enam ei ilmu ja valisin selle asemel midagi muud, kõik laabus. See toimus 2 aastat tagasi. Nüüd aga oli mul äkki Lula postkastis. Ei tea kas tuli tagant järgi või mis see täpselt on, aga see tegi tõesti tuju heaks. Sain lõpuks ikkagi selle, mida kõige rohkem tahtsin :)

Ja kusjuures just täna olin linnas ajakirjaleti juures kahevahel, kas osta maale kaasa mõni vogue, elle või piirduda ristsõnade ja eesti ajakirjadega. Lõpuks lahkusin poest siiski ilma moeajakirjata, aga ju mingisugune kuues meel ütles, et kodus postkastis on midagi hoopis paremat ootamas. Hoian end praegu tagasi ja ootan sirvimisega kuni maale jõuan, kus pole vihmase ilmaga niikuinii suurt midagi teha. Ja paks on see tõesti, 190 lk ja palju parema paberi peal kui muidu ajakirjad.


Today when I came home I found a magazine in my mailbox. Some time ago I won a selection of magazines that I had to pick out for 64 euros. So I had my eye on some photo magazines and jewellery ones and I also wanted a copy of Lula, which seemed to be a picture book instead of a slim magazine. They then told me that Lula isn't published anymore and I had to choose something else (and another photo magazine it was). Well all of that happened around 2 years ago and today I found Lula in my mailbox! I'm not quite sure what's going on with them sending me a copy but it's fine by me :)

Earlier today I was wondering if I should buy an Elle or Vogue to take with me to the countryside but I didn't. I guess some "sixth sense" told me not to as there was something way better waiting for me at home. It sure is massive, 190 pages and on quality thick paper. I can't wait until I'm at the countryhouse, browsing through Lula on a rainy afternoon.

1 comment:

Maiken said...

ohoh, see tundub kena asjake tõepoolest! mis tuletab meelde, et peaks teise poole Vogue'st ka läbi lugema, et midagi uut osta saaks :)