July 16, 2011

The feeling will linger


Viimane postitus enne minekut. Mõtlesin kõik vanad asjad kirja panna, et tagasi kodus olles saaks postituste mõttes puhtalt lehelt alustada. Tagasi olen juuli lõpus, niisiis kirjad/kommentaarid/küsimused saavad alles siis vastuse.


Võtsin lõpuks uue märkmiku kasutusele. Konkreetset mõtet sellel pole, ta on nii päevik kui märkmiku eest. Hetkel olen sinna kirja panud reisi üksikasju, nimekirjad, mis on vaja kaasa osta ja pakkida, samuti ka mõndade söögikohtade info, kuhu me ikka jõudnud pole. Hea võimalus ka raamatuid ja filme üles märkida. Peale selle notebooki on mul veel tavaline "koolimärkmik", mida kasutan ka suvel, sest olen tõesti hajameelne - mida üles ei märgi, seda pole olemas.. Kõik kellaajad, kohtumised, telefoninumbrid ja nimed leiavad oma tee sinna. Lisaks on mul veel üks kaustik, kuhu panen iga kuu kirja oma tulud ja kulud. Olen seda kommet järginud 2008. aasta sügisest ja leian, et see on hea moodus jälgida, mille peale raha tegelikult kulub ja seda seejärel piirata. Eriti kasulik on see nüüd, kui kogun kindla eesmärgiga fotoka jaoks raha. Tean juba ette, et juulis mul pole fotokafondi võimalik täiendada, aga selline see suvi juba on.
Hea uudis nendele, kes ootavad minult uusi zeniti pilte! Ostsin just 4 rulli filmi ühe vana 100-kroonise photopointi kinkekaardi eest ja kavatsen vähemalt 2 rulli suvel täis saada. Kui on, mida pildistada, võiks sügisel kõik 4 rulli olla täis, et need siis koos ilmutusse viia. Igatahes, nüüd pole tegemist enam lootusekiirega, vaid päris faktiga, et sügisel on uued pildid tulemas.


Kui satute kaubamaja iluosakonda, siis praegu on sul müügil väga head Maybelline'i küünelakid 1.90 eest. Palju ilusaid värve, katvus on super, peal püsib kaua. Ise ostsin eile 2 värvi: mündirohelise ja türkiissinise.

Igatahes nüüd on asjad pakitud, zenit ja filmirullid kaasas, ja peagi asume Rakvere poole teele. Oleme kolmapäevani maal, seejärel läheme väiksele ringreisile, umbkaudseks marsruudiks kauksi-tartu-rõuge-viljandi. Tagasi esmaspäeval ja teisipäeva hommikul juba Helsingi poole. Niisiis uued postitused tulevad alles juuli lõpus. Kuid tean, et siis on mul pildimaterjali küllaga!

Ilusat suve teile kõigile!
I'm going away on a vacation today and I will be back in the end of July. So there will be no new posts for over a week. At first me and Allar will head to his family's summer cottage and then we will go to southern-estonia and later on to Finland. I'm sure that when I'm back I'll have lots of new pictures :)

The ones that enjoy my zenit photos can celebrate - I have 4 rolls of film for the summer and I can promise that new pictures are coming in autumn. I will have them developed at once, that's why it will take so long.

Take care and have a nice summer!

4 comments:

Maiken said...

vinget trippimist Sulle! :)

Kadi said...

Nii mõnus post, sain ka inspiratsiooni tegutsemiseks. :D Loodetavasti on sul ülimõnus reisike, hoiame ühendust!

Mari said...

Kõik pildid Su blogis on lihtsalt nii mõnusad! :) Tekib endal ka tahtmine rohkem püüelda täiuslikkuse poole :D.

Piparmünditooni küünelakk on ka.. mh... making me jealous. :D

X said...

Ilus uus märkmik ja kadestamisväärne käekiri. Ma nagu haige kõikide asjade kirja panemise ja üldse organiseerimise järgi.