June 26, 2011

Insidious (2010)


Vahel mõtlen, et peaks siia kirjutama ainult ilusatest ja headest ja endale muljetavaldavatest filmidest aga siis jälle tundub, et neid postitusi tuleks väga vähe..

Pere kolib uude majja, kuid imelikud asjad hakkavad toimuma. Juhtumid hakkavad tihedamini korduma peale seda, kui perepoeg kukub pööningul ja jääb koomasse, mida arstid seletada ei oska. Peale kolimist jätkuvad kummituslikud olukorrad ja mõistetakse, et asi pole mitte elukohas, vaid nende pojas.

Otsustasin vaadata ilma eelarvamusteta, imdb rating on normaalne (7.0). Ja oli veidi hirmus küll, kuid suutis ikkagi tobe ka olla, ebaloogiline. Et poja hing on kuskil vahepealses maailmas ja ei oska sealt enam tagasi tulla. Pole kaua näinud ühtegi õudusfilmi, kus algusest lõpuni (ja ilma vere ja soolikateta) on tõesti külmavärinaid tekitav, põnev, hirmus. Nagu rusikareegel, et mingil hetkel peab midagi turtsatama panevat sees olema (selles filmis siis tiny tim'i muusika kasutamine, selgeltnägija tädi, kes kasutab gaasimaski, et deemonitega suhelda, no ja nende "deemonite" välimus jne). Nii et ei oskagi midagi tarka öelda. Midagi väga tüüpilist oli selles filmis, aga lõpp oli vähemalt scary.


Sometimes I wonder if I should only write about the films that I find likeable but then again, the number of movie posts would decrease considerably.

A family moves to a new house but strange things start happening. The son falls in the attic and falls into a coma, the doctors can't explain it as everything seems to be fine. The family moves again but they then realize that their home is not the problem, their child is possessed.

Although the imdb rating is okay (7.0), it still was a bit ridiculous. It had its scary parts (the ending), but the laughable parts were in a majority (using tiny tim's music, a lady talking to the demons using a gas mask, the look of the demons). It's difficult to make a good horror film without using blood and guts and other disturbing things so I wasn't surprised that it wasn't that remarkable. It's been a long time since I saw a really good horror movie..

No comments: