June 13, 2011

Hollywood was calling out your name


Viimasel ajal polegi midagi mäkirmisväärset juhtunud, natuke nokitsemist siin-seal, mõni sünnipäev ja reedeõhtune Atomic Dog telliskivis. Esimene nädal praktikat on möödas, tänase vihmase esmaspäeva võtsin rõõmuga vastu kodus koristades ja pilte korda sättides. Hiljem põikan võibolla mõnest kaubanduskeskusest läbi, et fotoalbumeid otsida (ikka neid ilma pildiataskuteta).


Mõni aeg tagasi valminud käekett, sama stiil mis siingi. Kel huvi, siis annan ära 8 euro eest.


Käisin ema ja sõbrannaga (meie mõlema sõbranna, meil on selline 2-ema-2-tütart gäng, meie emad kohtusid kunagi kokakoolis ja meie kasvasime praktiliselt koos üles) Ülemistes šoppamas, läksin lihtsalt kaasa, vaja mul otseselt midagi polnud. Tagasi tulin aga Lindexist ostetud jopega, mis oli erakordselt palju alla hinnatud - kord maksis see 60, nüüd aga 15. Ei suuda siiamaani uskuda, et lisaks odavale hinnale on see täpselt selline nagu üheks vihmaseks sügispäevaks vaja - kapuutsiga, kergelt kellukese kujuga, tumesinine (mitte must, nagu tavaliselt). Minu numbrit polnud, võtsin numbri suurema aga mõtlen, et võibolla see polegi nii halb, sest õlgadest on paras, mahub mõni soe kampsun alla. Igatahes olen selle ostu üle väga õnnelik.


I haven't been up to much lately. I finished my first week of internship and now I'm just chilling around, enjoying my new nail polish. :D Today it's a bit rainy so I'm staying in to clean and maybe later make some jewellery. Here's a picture of a bracelet I made recently, I'm pretty happy with the outcome. I also bought a new jacket from Lindex, it was on sale (was 60 euros before, I got it for 15). Can't wait to wear it on a rainy autumn day!

No comments: