June 16, 2011

Even your emotions have an echo


Tänane päev on rahulikus tempos möödunud - hommikul käisime emaga turul maasikaid ostmas, kodus tegime smuutit ja seejärel panin lõpuks Lapimaa pildid ühte vihikusse. Album tundus kuidagi vale, niisiis otsustasin looduslikult toodetud ja taaskasutatud materjalist vihiku kasuks. Nüüd peaks aga kõik Turu ja Naantali pildid kuhugi üles panema, et saaks filipiinlastele lingi saata. Kui õhtul veel tegevust peaksin otsima, teen võibolla mõned ehted.Today I went to the market with my mother to get some strawberries. Later I made a strawberry smoothie and arranged some old photos. I visited Lapland in 2009 and I had had the photos developed but now I finally got to put them into an album (actually it's a slim notepad, but it felt right, better than an actual photoalbum). I'm pretty pleased with the result. Now I'm going to upload the photos from our Finland trip to the net and later on maybe make some jewellery.

3 comments:

Maiken said...

kui vaid leiaks ise ka aega fotodega möllamiseks.. ja veel enam, mul on umbes aasta jagu pilte üldse ilmutamata.. üpris lootusetu vist :D
aga jah, väga kihvtid pildid tunduvad sul seal olevat!

anu kaelussoo said...

uhh, kohe kadedaks teeb! tahan - teen ehteid, tahan - teen fotoalbumeid, tahan - kuulan transistorit! :)pärast mu poja sündi tunduvad sellised tegevused eriti luksuslikud! ja väga ilusad fotod tunduvad olevat. mõnda aega tagasi soetatud fotoprinterist pudeneb neid pilte ka minul üksjagu, nii, et pean ka albumialternatiive otsima hakkama, vihik tundub täitsa tore mõte!

Eliise said...

Antud vihiku ainus miinus on selle olematu "paksus" - mahutab ju ainult 24 pilti, pidin palju välja praakima. Samas jälle, siis on esindatud need kõige paremad ja vaataja ei väsi.

Vaba aega on tõesti hetkel palju ja ma hindan seda väga. Kuni kooli alguseni :)