May 13, 2011

Through the air there's a fluffy cloud falling down as rain


Lõpuks on ilmad nii soojad, et saab aias chillida ja grillida. Pildid nädalavahetusest, sain juba veidi päikest ka :) Mul on nii hea meel ilma üle, trenni minek on poole funnim sooja ilmaga.
Kool ja loengud on mul nüüd ametlikult läbi. Täna oli viimane eksam ja jäänud on veel vaid praktika (2 nädalat) aga millal täpselt ja kuidas peaks selguma selle või järgmise nädala jooksul. Minu raamatulugemine on aga seal maal, et Kivid ja leib 2 ei sujunud kohe üldse, viisin selle poolikult loetuna raamatukokku tagasi. Küll aga sujub palju paremini selline teos nagu "Rannamännid", huvitavalt kirjutatud, koguaeg toimub midagi. Lisaks sättisin oma õppimisasjad korda, sahtel näeb nüüd motiveerivam välja :D


Ja lõppu üks armas leid Prismast


Some pictures from the weekend. It's now warm enough to sit on the balcony and have lunch :) I'm so glad that the weather is nice, it's so much better to go to the gym. School is over for me now, I had my last exam today. I'm still having an internship soon. I'm also finding more and more time for reading now that I don't have any homework. Everything's going great!

1 comment:

Signe said...

Oh my, that cake looks amazing! And the salald as well! See now you made me hungry :)