May 22, 2011

The ever-living ghost of what once was

(avastasin alles praegu, et tänase postituse kõik pildid on toidust, haha, tean vähemalt ühte inimest, kes praegu mõtleb "mul on suva mida sa sööd!!" :D)


Kui veel toidupiltidest rääkida, siis just mõtlesin üks päev, et mul poleks mitte midagi selle vastu kui saaks mõnele ajakirjale toidupilte teha. Kas selle isiku nimi on toidufotograaf, nagu on moefotograaf? Ja mis puudutab teiste blogis olevaid toidupilte, siis need mind ka üldjuhul ei häiri - võimalus äkki mõni idee napsata. Ja kui on ilus serveering siis on lihtsalt kena vaadata..


Igatahes need kaks esimest pilti on Little Indiast, käisime kolmapäeval Kadiga seal söömas. Toit oli väga hea, portsud ülisuured. Kuigi tulime päris tühjade kõhtudega suutsime ikka alles jätta midagi, võibolla olid väga toitvad söögid, ma ei tea. Igatahes üldmulje jäi hea, toidud tulid kiiresti aga nõude äraviimist ja tšekki ootasime küll kaua. Samas meil kiiret polnud nii et ei kurda. Peale maitsvat lõunasööki suundusime loomaaeda, kus osalesime Turovski ekskursioonil. Olen korra juba sellel käinud aga ka nüüd oli lõbus ja tore. Tal pole mingit kindlat marsruuti, nii et ainult paar looma kellest ta rääkis olid samad, mis eelmisel aastal. Turovski on mu lemmik Eesti "kuulsus", või ma ei tea kuidas peaks ütlema, avaliku elu tegelane? Teda on alati nii huvitav kuulata ja tema teadmised on vist tõesti piiritud. Igast loomast ja liigist on tal mõni eriline jutt. Nii vahva, et loomad ta ära tunnevad. Pilte mul pole, sest ei suuda kahe asjaga korraga tegeleda - pildistada ja siis veel kuulata. Oli väga tore õhtu, kokku läks meil üle 3 tunni nii et tagasi loomaaia peavärava juurde jõudsime alles kell kümme.


Muud erilist toimunud pole. Tegin muffineid üks päev, puuviljasalat maitseb hea, eile käisin kirbuturul, ostsin ühed teksad. Filme olen natukene vaadanud, nii et paar postitust on veel varuks. Tänane pühapäev möödub aga suure koristamise tähe all.


Band of Horses - No One's Gonna Love You


I didn't notice it until I had uploaded all the photos that they are all about food. I know people that don't like seeing food photos in blogs as they don't really care what other people are eating. I don't mind such pictures as they are often pretty to look at or they can give me some ideas of what do eat myself. I have even imagined being a kind of photographer that takes food photographs for magazines for example. I consider it fun, but I think it might seem boring to others..

The first two photos are from a restaurant called "Little India". Me and my friend visited it on Wednesday. But the overall feeling was nice so I will visit it again. After our lunch we headed to the zoo to attend a tour guided by a local expert of animals, if you can say that. Turovski is probably my favourite public figure here in Estonia. He is known for his fascinating way of talking, his knowledge about animals is spectacular. He knows an interesting story about every single species there is. I attended his tour last year too but as he doesn't have a fixed route when it comes to his tours it was as interesting now as it was back then. It lasted for 3 hours and we finished somewhere around 10 PM, it sure was a great evening. The food was great, the portions were big but the table service was a little bit slow. 

That's probably it, no other news, nothing too interesting happening at the moment. I've been going to the gym, baked some muffins, had some fruit salad, visited a flea market (got myself a pair of jeans) and today I'm going to clean the apartment.

4 comments:

Maiken said...

mina igatahes võikski neid pilte vaatama jääda ja eriti tahaks seda viimast salatit süüa praegu :D

K. said...

I loves toidutpilte, vahel tulebki ainult nende tuju :D Kui ise midagi head söön ja kaamera on käeulatuses, siis üritan ka alati pildistada, alguses vaatas pere mind ülikummaliselt, aga nüüd on ema just kõige suurem muretseja, et pilt ilusti välja tuleks - otsib kena tausta ja sätib kõike sobivamaks :D

Eliise said...

No vot, toidupiltidel on oma väärtus :D

Anonymous said...

hehe... ma niisama norin ja teen nõmedaid nalju. You know I love nomz too! :D

Liisa