April 25, 2011

She's Out of My League (2010)


 Pole viimasel ajal üldse häid filme vaadanud, viimane jube kogemus oli Open Water 2: Adrift.. Tuli telekast ja ma nägin kohe, et see pole hea aga ma tahtsin lõpuni vaadata, et teada saada mis saab. Eraldi postitust see igaljuhul ei vääri, väga tobe algusest lõpuni. Üldse on raske kirjutada filmidest, mis jätavad täiesti tuimaks. Nagu näiteks She's Out of My League, polnud meeldejääv aga polnud ka õõvastavalt halb.


Kirk on ebalev (sõnaga "ebalev" torkab pähe, et Michal Cera oleks siia rolli sobinud haha :D) ja endas kahtlev noormees, kes töötab lennujaamas turvakontrollis. Tema unistuseks on piloodiks saada aga tema ebakindlus jääb ka siin takistuseks. Ta kohtub Molly'ga ja nende suhe hakkab kiiresti edenema kuid Kirki enda enesekriitilisus ja tema sõbrad ei lase tal uskuda, et nii ilus ja hea tüdruk saaks Kirki armunud olla.

Kõigepealt, asi mis mind häiris kohe: kui keegi näitab üldse märke, et jah sa oled tore, siis MIKS sa ei võiks seda uskuda? Miks peab kõike üle analüüsima ja kahtlema teise inimese tunnetes ainult sellepärast, et välimuse poolest on üks kena ja teine tavaline? Ma saaks aru kui kaks inimest ei ole koos ja üks pool mõtleb kas üldse läheneda või ei, kardab tõrjumist aga kui juba oldakse koos siis mida enam kahelda? See oli ülihäiriv ja oleks tahtnud kutile vastu pead anda, haha :D

No ja selline film oligi, tavaline komöödia. Tahaks midagi head näha, nagu 500 days of summer oli nii omapärane ja äge, nagu ka Happy-Go-Lucky oli teistsugune. Filmisoovitused võtan hea meelega vastu! Just vaatasin, et Away We Go tundub olevat selline teistmoodi lähenemisega, võtan plaani.


I haven't seen any good films lately. A few days ago I watched "Open Water 2: Adrift", it was horrible. I only watched it because I wantes to know how it ends but later on I regretted my decision. It was that bad.. It's really hard to write about films that don't impress you but it's even harder to write about films that arouse no emotions at all. "She's Out of My League" is one of those films.

Kirk is young man who works at the airport as the security check guy, although he wants to become a pilot. He's lack of confidence stands between him and his dreams and becomes a major issue when he meets a perfect girl. He doubts whether a girl that good can fell for an average Joe even when they are starting to build up a relationship.

The thing that irritated me the most was the fact how dumb Kirk was. When the girl is already interested in you, why keep analysing and doubting in yourself? I understand being selfconscious when trying to approach someone, fearing to be rejected. But when you are already in a relationship then it should be clear that you are with a person who really likes you.

And that's about it. I would love to watch something nice for a change, something like 500 Days of Summer or Happy-Go-Lucky, both different in a good way. I just noticed Away We Go in IMDB, I might watch it. Anyway, I'm open for suggestions!

4 comments:

Maiken said...

viimasel ajal on filmidel nagu mingi needus peal, võta üks ja viska teist :D ma nii igatsen häid filme..

K. said...

Kuidas oleks filmidega "Clueless" (tuli hiljuti tv-st), "Lendas üle käopesa", "Lords of Dogtown", "The virgin suicides", "Intervjuu vampiiriga", "Superbad", "Fight club"... Mnja, tegelikult on minulgi filmide valikuga raskusi, sest kunagi ei tundu ükski piisavalt hea olevat, et seda tõesti vaadata. Pigem olen hakanud sarju eelistama, üks hea on "Pretty little liars", kruttis ikka põhjalikult põnevust üles :)

Kadi M said...

Kursusekaaslane soovitas mul vaadata filmi 'Into the nature'. Natuke teistmoodi zanr kui tavaliselt ilmselt sinu jaoks, kuid temale jättis igatahes sügava mulje :)

Eliise said...

The Virgin Suicides on nähtud ja väga hea on, Lendas üle käepesa ja Superbad on ka nähtud aga läksid minust mööda, teised jätan meelde :)

Äkki mõtled filmi "Into the Wild"? Googeldasin into the nature ja ei leidnud midagi. Aga "Into the Wild" on igatahes mu lemmikfilm :)