March 19, 2011

Love and Other Drugs (2010)


 Jamie on ravimite müügimees ja tema tööks on päevad läbi arstidelepähe määrida ravimeid, mille tootjafirma esindaja ta on. Oma tavalisel tööpäeval kohtub ta arstikabinetis Maggie'ga, kellel on Parkinsoni tõbi. Nad armuvad kuid Maggie on ettevaatlik suhte alustamisega, kuna ta ei taha kellelegi oma haigusega koormaks olla.


 Ma ei oska midagi öelda kui täitsa aus olla, pool tundi juba üritan ja otsin midagi mida välja tuua, nii positiivset kui negatiivset.. Mulle meeldis Maggie korter, siin kahel pildil on natukene näha. Ja tema tegelaskuju ka mingil märral. Mulle ei meeldinud Jamie vend. Üldiselt jättis neutraalseks ja nii ongi.


 Jamie is a drug rep and he spends his days trying to convince doctors to prescribe the medicines that his company is selling. One day he meets Maggie, a young woman suffering from Parkinson's disease. They fell in love but Maggie is being cautious about developing a real boyfriend-girlfriend relationshio as she doesn't want to be a burden.

To be honest, I'm not able to say anything about this movie. I've been trying to for the last half an hour but I can't point out much, be it negative or positive. I liked Maggie's home, you can see parts of it in the pictures. I liked Maggie's character but I didn't like Jamie's brother. And that's about it.

4 comments:

Gina said...

Hey! I would love if you visited my little new photoblog http://dreamilymoments.blogspot.com/
Thank you :)

M. said...

Tahtsin öelda, et nii mõnus blogi sul, sain kohe mitu-mitu head filmivaatamiseideed:) aga rõõm kuulda, et ma ainuke inimene maailmas pole, kes toda filmi eriliseks ei pea-väga üleshaibitud aga üsnagi mittemidagiütlev.

Eliise said...

Suur aitäh! Mul on eriti hea meel kui keegi just filmipostitustest leiab endale midagi kasulikku :)

Jah, ma ootasin ka natukene rohkem. Palju kõneainet pakkunud ikkagi, nii et pidin natukene pettuma küll.

Kadi M said...

Pettusin minagi. Seda wow-efekti ei tekkinud ja hinge ka ei läinud. Kurb samas, kuid tüüpiline, et taolised filmid haibitakse ülesse ja mõned, mis TEGELIKULT tähelepanu vääriksid, jäävad seetõttu tahaplaanile.