March 13, 2011

Hard Candy (2005)


14-aastane Hayley kohtub 32-aastase fotograafi Jeff'iga peale 3 nädalat netis chattimist. Nad saavad kohvikus kokku ja Hayley teeb ettepaneku mehe koju minna. Tüdruk on veendunud, et tegemist on pedofiiliga (miks muidu kohtuda nii palju noorema tüdrukuga?) ja on võtnud omale eesmärgiks mees paljastada.

No võin kindlalt öelda, et see oli üpris pingeline film, mõned käigud olid küll ette näha aga oli piisavalt ka üllatavaid kohti. Aga ma pole kindel kas ma soovitaks seda kellelegi.. Trillerisõpradele äkki meeldib. Väga low-budget ja sellest oli nii hästi aru saada. Mingit erilist muljet ei jätnud, väga neutraalsed tunded on ja paari nädala pärast arvatavasti ei mäletagi, et sellist filmi vaadanud olen.


14-year-old Hayley meets a 32-year-old photographer Jeff after three weeks of chatting. They meet at a cafe and then she proposes to go to his house. The girl is certain that he is a pedophile (why else would he meet someone so much younger than him?) and she is determined to expose him.

I can say that it was pretty intense at times. Although some things were predictable, there were quite a few surprising events and twists. I'm not sure whether I could reccomend it to anyone, maybe thrillerfans can enjoy this. It was very low-budget. Didn't impress me very much and I will probably forget about this movie in a few weeks.

No comments: