February 14, 2011

St. Valentine


Ma mäletan kui 14. veebruar oli sõbrapäevana oodatud ja tähtis sündmus. Nüüd tean, et kui sul on päris sõbrad, siis on iga päev "sõbrapäev" - sõber toob sulle paki piima, kui sinu oma lõhkes trollis su pükstele ja trollipõrandale (tänase päeva highlight), sõber tuleb ja parandab vannitoa kraani, kui see ootamatult katki läheb ja just sõber on see, kes toob sulle apteegist ravimeid, kui sa haige oled. Kui sul on sellised inimesed, siis sul ei ole vaja eraldi päeva, mil sõpru hinnata vaid sellised väikesed juhtumid on need, mis meenutavad sulle - sul on väga häid sõpru, kelle üle õnnelik olla.

Lisaks piimaintsidendile on täna veel asju nihu läinud - näiteks pidin hommikul tund aega kulutama starmani meestega telefoni teel vesteldes ja modemile/ruuterile restarte tehes, et internetiühendus tagasi saada. Ma poleks seda vaeva muidu ette võtnud, kuid olin jätnud ühe koduse ülesande hommikuks ja just see ülesanne nõudis interneti olemasolu..

Õnneks saab päev lõbusa lõpu, kuna täna on meil Liisaga Twilight Night Vol 3. ehk Eclipse'i vaatamine. Arvatavasti tuleb naljakas vaatamine kuna juba 2. osa oli kummaline. Kui juba filmidest rääkida, siis olen vahepeal natukene õudukaid vaadanud, "Devil" ja "The Crazies" tulevad esimesena meelde. Mõlemad olid sellised keskmised aga eraldi postitust nendest ei saa teha, kuna polnud midagi meeldejäävat, kahjuks. Ma olin kunagi õudukatüüpi küll aga praegu ei anna nad kuidagi mitte midagi, vaatan vist valesi filme. "The Crazies" meenutas natukene "28 days later'it" aga see polnud pooltki nii hea. 28 days on üks vähestest õudukatest, mis mulle meeldib ja mida võib mitu korda vaadata. Tuli mingisugune žanrimuutuse tuju (liiga palju draamasi) ja õudukad jäid ette, vahelduseks võib.

Soovin kõigile ilusat algavat nädalat!


Back when I was a child, February 14 used to be an important event as Valentine's Day. But now I have learned that when you have real friends you don't need a special day to appreciate them. The times that you are in need show you your true friends, the ones that bring you a carton of milk when yours broke in a trolley bus (today's highlight, I must say..), the ones that come to fix your tap that has broken unexpectedly, the ones that bring you medicines when you're ill. Those moments remind you to be grateful to have good friends, not a day in the calendar.

Aside from the milk accident, there have been other things that haven't gone so well today. For example I had to spend an hour on the telephone to get back my internet connection so I could do my homework.. ugh.

At least this day is going to have a fine ending - me & Liisa are going to have Twilight Night Vol 3., we are watching the Eclipse. I guess it's going to be funny as the second one was already awkward. When it comes to films, I have seen quite a few horror movies recently but I haven't posed about them because I haven't been amused.. We watched "Devil" and "The Crazies". They were both fine but I wouldn't watch them again and they had nothing memorable in them. Somehow "The Crazies" reminded me of "28 days later" (one of the few horror movies I enjoy) but it wasn't nearly as good. I just feel that I need a break from all the dramas I have seen lately. And what better way there is than to watch scary movies that usually need no brain activity.. :D

I wish you all a nice new week!

No comments: