February 15, 2011

The fields of ripening grain

Eile vaatasime siis Eclipse'i ja nagu arvata oli, siis soundtrack oli tore aga kõik muu.. Sama ka eelmiste filmide puhul, v.a. esimene, see oli isegi huvitav. Aga soundtrack on kõigil olnud sobiv ja paar head laulu on rännanud playerisse. See Sia lugu meeldib ilma vokaalita mulle isegi paremini.

Sia - My Love
Huvitav kust üldse see vampiiriteema äkki alguse sai, Twilight, True Blood, The Vampire Diaries.. Sarju pole vaadanud ja ei oska midagi öelda aga miks see just nüüd vallandus ja kuidas see teema nii populaarne on?


Täna oli erakordselt külm ilm aga õnneks ei pidanud ma kuhugi minema, vaid tegin oma insenerigraafika ülesannet, koristasin ja tegin küüned korda. Selle pildi peal tundub valgus nii soe.. :)So yesterday we watched Eclipse and as expected, the soundtrack was okay but the movie itself was rather boring. Although all 3 movies have had a good soundtrack, only the first movie was worth watching.. Here's a song I enjoyed from the soundtrack, the instrumental version is simply beautiful. What I don't quite get is why are vampires so in? Twilight, True Blood, The Vampire Diaries.. I haven't seen the shows so I can't tell whether I like them or not but why has this become such a popular theme?

Today we had a sunny but insanley cold weather (-20 degrees Celsius, eep!) but fortunately I could stay in, clean the room, finish my descriptive geometry homework and paint my nails (but with a see-through varnish as always but added some nail stickers). Nothing better than the clean look of freshly done manicure!

1 comment:

Kadi said...

Ma vaatan Vampire Diariest, see on isegi täitsa hea, mitte nii imal kui nt Twilight. True blood jällegi liiga raw...
Aga jah, tõeline vampiiribuum on käimas. :D